Wyślij zgłoszenie


  (bóle łydek, stóp, nocne bóle łydek, tendencja do tworzenia się odcisków, nadmierne przywodzenie stóp podczas chodu
  (stawianie do środka), chód piętowy, chód utykający)

  (szczególnie: dysplazja bioder, przebyte urazy ortopedyczne, występujące zaburzenia neurologiczne, przebyte leczenie operacyjne)


  Załącz pliki

  Zdjęcia wykonywane z odległości 1 metra w dobrym świetle. Zbliżenie samych stóp od przodu i od tyłu, zdjęcia obejmujące także kolana i biodra (przód, bok i tył). Film wykonywany z wysokości miednicy dziecka (dla filmującego dorosłego to pozycja klęcząca lub kucająca) od strony padającego światła. Najkorzystniej jeśli dziecko idzie samodzielnie po panelach, płytkach lub twardej wykładzinie. Muszą być widoczne kolana i biodra. Obserwujemy (filmujemy) chód „na bosaka” i w butach w których dziecko najlepiej chodzi. Długość filmu to 20-30 sekund.  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka przez P.P.H.U. „ORTOPED” S.C. z siedzibą w Mławie, przy ul. Instalatorów 2, NIP: 5691746287 w celu przeprowadzenia konsultacji on-line. „ORTOPED” S.C. (e-mail: iodo@aurelka.pl), jako administrator danych osobowych informuje Pana/Panią, że: 1. Podanie danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, lecz konieczne do dokonania zakupów w niniejszym Serwisie. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 3. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie: • producent obuwia i wkładek indywidualnych Aurelka: EL-BUT S.C. M.M. Leszczyńscy z siedzibą w Mławie przy ul. Instalatorów 2, NIP 5691084805, REGON 130246980 • lekarz ortopeda dr Piotr Kliszcz 5. Dane osobowe będą przechowywane do czasu upływu ustawowych okresów przedawnienia roszczeń związanych z realizacją umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną - rejestracji w Serwisie, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia zawarcia umowy sprzedaży lub rejestracji w Serwisie. 6. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Pamiętaj, aby dokonać płatności!!

  ORTOPED S.C.

  06-500 Mława, ul. Instalatorów 2

  Nr konta:

  15 1500 1386 1213 8002 9817 0000

  Tytułem:

  Konsultacja on-line IMIĘ_NAZWISKO

  Kwota:

  50 zł

  Konsultacje

  prowadzi

  dr Piotr Kliszcz

  Lekarz medycyny, ortopeda i traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej. 30 lat stażu pracy, od 25 lat zajmuję się wadami postawy. Pracuje w poradni ortopedyczno-rehabilitacyjnej i wad postawy, w oddziale rehabilitacyjnym, ortopedycznym i neurologicznym w Jarosławiu i Przeworsku.

  Masz pytania lub wątpliwości?

  Skontaktuj się z nami